Meble Katowice – Verona Meble

Meble kuchenne Katowice

Zadaniem naszej firmy jest stworzenie funkcjonalnej kuchni , w której będą Państwo czuli się swobodnie i komfortowo. Nasze kuchnie na wymiar wykonane są z materiałów najwyższej jakości. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko kuchnie nowoczesne wykonane z lakierów na wysoki połysk, ale również klasyczne kuchnie wykonane z drewna i forniru. Każda z naszych kuchni wyposażona jest w wysokiej klasy systemy dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta.

W szerokiej ofercie mebli kuchennych Verona znajdują się:

KUCHNIE LAKIEROWANE: Obecnie bardzo popularny jest minimalizm, ascetyzm formy i perfekcyjne wykonanie. W tego typu wnętrzach sprawdzą się meble lakierowane. W zależności od zapotrzebowania oferujemy trzy rodzaje lakierów ( mat, połysk, metalizowany),w szerokiej gamie kolorystycznej.

KUCHNIE DREWNIANE: Drewno króluje w naszych domach od lat. Wśród mnogości odmian egzotycznych i krajowych gatunków drewna każdy znajdzie coś dla siebie. Drewno daje nieograniczone możliwości łącznia  z innymi materiałami, umożliwia to bogactwo kolorów i usłojenia. Odpowiednio dobrane drewno pasuje do każdego stylu.

KUCHNIE FORNIROWANE: Większość mebli płycinowych może być pokryta fornirem. Fornir, podobnie jak drewno jest materiałem naturalnym, dlatego też zaletą jego jest zróżnicowana barwa słojów. Oferujemy wiele odmian drewna krajowego i egzotycznego.

KUCHNIE SZKLANE W RAMKACH ALUMINIOWYCH: Do wyboru szkło mleczne, przeźroczyste jak i kolorowe.

KUCHNIE LAMINOWANE