Meble Katowice – Verona Meble

Pozostałe meble

MEBLE POKOJOWE
Firma Verona nie ogranicza się tylko do projektowania i wykonania mebli kuchennych oraz szaf – posiadamy również duże doświadczenie w urządzaniu pokojów dziennych, sypialni a także pokoi dziecięcych i młodzieżowych.

MEBLE DZIECIĘCE
Nasze dzieci też potrzebują wygodnych i funkcjonalnych mebli które będą wypełnieniem przestrzeni i stworzą przytulne pokoje w których zarówno one jak i Państwo będę z wielką przyjemnością przebywać. Meble na wymiar do pokoju dziecięcego wykonujemy z kolorowych lakierów które pomogą utrzymać  dobry nastrój nawet w najbardziej pochmurne dni.

MEBLE MŁODZIEŻOWE
Dla starszych pociech meble pokojowe możemy wykonać z forniru, a nawet uzupełnić je elementami lacobeluco co uczyni pokój bardziej młodzieżowym.

POKÓJ DZIENNY / SALON
Z kolei pokój dzienny powinien być wygodny i przestronny – w tym celu wykonamy praktyczne komody i szafki pod sprzęt RTV, znajdziemy też miejsce na klasyczny lub nowoczesny barek który jest nieodzownym elementem każdego salonu.

MEBLE ŁAZIENKOWE
W naszej ofercie znajdą Państwo również wiele efektownych a zarazem praktycznych sposobów na zagospodarowania przestrzeni w łazieńce. Bardzo często nasi Klienci mają problem z doborem kolorystycznym lub gabarytowym mebli łazienkowych – dzięki naszej ofercie mogą liczyć Państwo na indywidualny projekt który idealnie trafi w Państwa gusta i zapewni niespotykaną ergonomię, a oferowana szeroka gama kolorystyczna pozwoli nam idealnie dopasować meble do wystroju Państwa łazienki.

MEBLE BIUROWE, DO BARÓW ORAZ APTEK
Nasza firma sprosta każdemu wyzwaniu  nie tylko w domach ,ale i w biurach , barach, aptekach itp. – zapraszamy do kontaktu gdzie rozwiejemy wszelkie Państwa wątpliwości.