Meble Katowice – Verona Meble

Szafy i garderoby

W naszej ofercie posiadamy najnowocześniejsze systemy drzwi przesuwnych oraz uchylnych wiodących producentów , posiadających wieloletnią gwarancję. Projektując meble na wymiar zwracamy szczególną uwagę na ich funkcjonalność.

Bardzo często planując szafę wnękową czy garderobę zapominamy o przeznaczeniu miejsc na część gospodarczą czy dodatkowe przedmioty takie jak; deska do prasowania , drabina, narty itp.

Niezależnie jaką funkcję będzie pełnić nasza szafa czy garderoba z zewnątrz może wyglądać elegancko i stylowo.

W ofercie mamy najnowocześniejsze systemy drzwi przesuwnych oraz uchylnych wiodących producentów , posiadających wieloletnie doświadczenie i renomę na rynku. Projektując meble do naszego mieszkania bądź domu nie możemy zapomnieć o tak ważnym elemencie jakim jest szafa czy garderoba.

Marzeniem każdej Pani domu jest piękna sypialnia z ogromną i funkcjonalną garderobą. Nasza firma jest w stanie sprostać wszystkim wymaganiom. Potrafimy połączyć funkcjonalność z najnowszymi trendami obowiązującymi na rynku.

Nie tylko sypialnia jest dobrym miejscem na szafę czy garderobę. Nasze meble na wymiar świetnie sprawdzają się w przedpokoju , które ułatwiają przechowywanie rzeczy niezbędnych w domu (deska do prasowania , odkurzacz , a nawet drabina) W szafach znajdzie się także miejsce na wiele par butów i torebek , tak uwielbianych przez nasze Panie.

Podczas projektowania mebli na wymiar nie zapominamy również o Panach, dla których znajdziemy miejsce na eleganckie garnitury i krawaty. Systemy naszych szaf pomogą zagospodarować miejsce w każdym domu , zapewniając jednocześnie wygodę funkcjonalność i styl.