Poznajmy się!

VERONA MEBLE – wyjątkowe meble na wymiar Katowice

Kilka słów o nas.

VERONA Meble – Meble na wymiar Katowice, Mysłowice, Śląsk

Jesteśmy zgranym zespołem wykonującym meble na wymiar na podstawie własnych oraz dostarczonych projektów. Systematycznie odwiedzamy największe targi branży meblowej, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu najnowsze trendy. Tworzymy indywidualne meble na wymiar o wysokiej jakości zarówno dla domu jak i dla firm. Pracujemy z pasją i zaangażowaniem. Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób. Naszą firmę cechuje jakość , terminowość , profesjonalizm oraz dobre ceny, co w ostatecznym rozrachunku przekłada się na zadowolenie naszych Klientów którzy chętnie wracają do nas ze swoimi nowymi pomysłami na meble.

Meble to nasza pasja – VERONA Meble na wymiar Katowice

Nasza firma powstała w 1997 roku, dzięki pasji i zaangażowaniu w każdy projekt z osobna możemy zaoferować Państwu indywidualne meble o świetnej jakości, czego dowodem jest ogromne zadowolenie naszych dotychczasowych Klientów dla których wykonywaliśmy zarówno meble kuchenne, pokojowe, łazienkowe oraz wypoczynkowe i biurowe.

Zapraszamy do współpracy,
MebleVerona

MEBLE NA WYMIAR KATOWICE – VERONA MEBLE

Dlaczego my?

PRZEJRZYSTA WSPÓŁPRACA.

Naszym Klientom prezentujemy zawsze czytelne warunki współpracy. Swoje działania opieramy na uczciwej komunikacji na każdym etapie realizacji projektu.

DWA LATA GWARANCJI.

Wszystkie nasze produkty objęte są dwuletnim okresem gwarancyjnym, dzięki temu Klienci mogą czuć się bezpiecznie decydując się na skorzystanie z naszych usług.

SERWIS POGWARANCYJNY.

Po upływie okresu gwarancji, zapewniamy serwis pogwarancyjny. Bądź spokojny i ciesz się swoimi meblami przez długie lata.

SPRAWDZONA TECHNOLOGIA.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu opracowaliśmy niezawodną technologię, którą stale udoskonalamy w oparciu o najnowsze trendy.

PROFESJONALNY ZESPÓŁ.

Zespół VERONA Meble to profesjonaliści pełni pasji. Stale poszerzamy swoje umiejętności, dzięki czemu dostarczamy Klientom rozwiązania na najwyższym poziomie.

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE.

Nasze usługi dostępne są na rynku już ponad 25 lat. W tym czasie zdobyliśmy ogromne doświadczenie, jednocześnie stale rozwijamy się i poszerzamy nasze kompetencje.

Bądźmy w kontakcie.

Jeśli masz pytania dotyczące naszych usług, skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób.

Czekamy na wiadomość!
Wypełnij formularz poniżej.

Odpowiemy na Twoje pytanie najszybciej jak to możliwe.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności. View more
Ok